• Web Site Çözümleri

  WEB SİTESİ NEDİR ?
  Web sitesi çağın medyası olan İnternet üzerin de yer alan size ait bir iletişim panosudur. Bilindiği üzere Internet, Radyo ve Televizyon gibi bir medya sayılmakta ve etkinliği açısından diğerlerinden ön plana çıkmaktadır. Bir web sitesi sayesinde, firmanızın tanıtımını yada kendiniz ile ilgili bilgilerin sunulmasını çok daha büyük kitlelere (tüm dünyaya) en ekonomik şekilde yapabilirsiniz. Web siteniz bir bakıma sizin vizyonunuz olacaktır.
  Sitenizi ziyaret edenler firmanız,  ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olacaklardır. Kurumsal kimliğinizi tamamlamış firmanız ile web siteniz bir bütün olup, daha büyük bir anlam taşıyacaktır.
   
   
  WEB SİTESİ PAHALLI MI ?
  Web sitesi, var olan en düşük maliyetli tanıtım aracıdır. En çok rağbet gören tanıtım aracı broşür; A4 boyutunda 10 sayfalı kuşe 1000 adet broşür fiyatı şu an 1000 $ civarında yapılamaktadır. Bu broşür ile sadece 1000 kişiye ulaşabilirsiniz, broşür basıldıktan sonra değişiklik yapma şansınız yoktur. Telefonunuz değişebilir, adresiniz değişebilir, ürünleriniz değişebilir, hatta broşürü basma sebebiniz olan kampanyanız iptal olabilir. Böyle bir durumda reklam yapıp para kazanalım derken zarar etmiş olursunuz. Televizyon ve radyo reklamlarına hiç girmeyelim onlara verilen rakamlarla yüzlerce web sitesi yaptırabilirsiniz. Gazete ilanları ise bir günlük ya da bir haftalık bir reklam demek, ücreti yine bir web sitesinden daha fazla. Üstelik devamlılığı olmayan bir reklam türüdür. Web sitesine baktığımızda, 10 sayfalık bir internet sitesi size 10 sayfalık 1000 adet broşür fiyatının neredeyse üçte biri fiyatına mal olur. Bizim sitelerimiz bir yılda ortalama 10.000 kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Arama motorları, reklam ve hit siteleri sayesinde sizinle daha önce hiç çalışmayan firmalardan iş alırsınız.  Broşür genelde yüz yüze görüştüğünüz insanlara verildiği için size ekstra bir müşteri imkanı sağlamaz. Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında "Web sitesi en ucuz reklam aracıdır" felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.  
   
   
  WEB SİTENİZLE NE TÜR TANITIMLAR YAPABİLİRSİNİZ ?
  Hareketli ve sesli sunumlarla siteyi ziyaret edenlere gerçeğe yakın şekilde tanıtım yaparsınız. İstediğiniz kadar ürünün detaylı tanıtımını yapabilirsiniz. Sayfa sınırlaması yoktur. Video görüntüleriyle görüntülü sunum verebilirsiniz. Site ile birlikte verilen e-mailler sayesinde tanıtım maili gönderebilir, onların hem sitenize girip sizin hakkında bilgi almasını, hem de e-maille yapılan tanıtım sayesinde ekstra ve bedava bir reklam alanı oluşturmuş olursunuz.
    
  NEDEN WEB SİTESİNE SAHİP OLMALIYIM ?
  Firmanız için çok iyi bir imaj sağlar, diğer firmalar üzerinde kaliteli bir firma olduğunuz izi bırakır. Firma web sitesi ise; web sitenizde tanıtımı yapılan ürünün; hareketli, görüntülü ve sesli sunumlarla ziyaretçiye en iyi şekilde tanıtımının yapılmasını sağlar.  Şahıs web sitesi ise (sanatçı, siyasetçi, yazar vb.) eserleri ile ilgili bilgi almak isteyen ziyaretçileri bilgilendirmekle beraber, site üzerinden satış yapılmasına da olanak sağlar.
  Sanal ortamda açmış olduğunuz bir sergi salonu veya şube olarak çalışır. Rezervasyon sistemli firmalarda; online rezervasyon imkanı sağlar, kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme olanağıyla, müşterinin hiç yerinden kalkmamasını, firma sahibinin de hiç bir uğraş sarf etmeden satış yapmasını sağlar. Broşür gönderme, faks yollama yerine e-mail ile daha kolay ve masrafsız iletişim imkanları kazandırır.  Sizinle/Firmanızla veya bir ürününüzle ilgili bilgi almak isteyenlere sitenizi söylediğinizde zamandan kazanmanızı sağlar. Her zaman söylediğimiz gibi, diğer reklam çeşitlerine göre size mal olabilecek en ucuz reklam aracıdır. Diğer reklam yöntemlerine bakıldığında en geniş ve gelir seviyesi yüksek kitleye hitap edebileceğiniz tek reklam aracıdır. Yaptıracağınız bir web sitesinin ne kadar yarar sağlayacağını merak ediyorsanız bizimle irtibata  geçin, size kanıtlayalım.

Yukarı